- Ovaj događaj je prošao.
LIKOVNI KONKURS NSDKC- REZULTATI KONKURSA, NAGRADE I SVEČANO OTVARANJE IZLOŽBE
25. novembar 2022. ~ 19:00 - 21:00
Svečano otvaranje izložbe i dodela nagrada održaće se u petak 25. novembra 2022. od 19.00 časova u Novosadskom dečijem kulturnom centru (Radnička 20, 1. sprat).
KATEGORIJA PREDŠKOLSKOG UZRASTA
PRVA NAGRADA
Dora Maletin, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
DRUGA NAGRADA
Nađa Knežević, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
TREĆA NAGRADA
Lana Jurukovski, 6 godina, Odžaci
NAGRADA ČASOPISA MALI NEVEN
Helena Rajić, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
POHVALA
Bojana Đurđev, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo, Vrtić: „Palčica“, Novi Sad
Vaspitači: Julija Vujnović i Jovana Đukin
KATEGORIJA MLAĐEG ŠKOLSKOG UZRASTA
PRVA NAGRADA
Teodora Milenković, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
DRUGA NAGRADA
Timon Virag, 7 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
TREĆA NAGRADA
Anđela Leskovac, 10 godina
OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Ana Maoduš
POHVALA
Miona Cincović, 4. razred
OŠ „Miloš Crnjanski“, Novi Sad
Mentor: Tatjana Duvnjak- Šrek
KATEGORIJA STARIJEG ŠKOLSKOG UZRASTA
PRVA NAGRADA
Maja Žarković, 5 razred
OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
DRUGA NAGRADA
Novak Toković, 14 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Kamenica
Mentor: Melita Bošnjak
TREĆA NAGRADA
Nina Rikanović, 12 godina
OŠ „Sveti Sava“, Kragujevac
Mentor: Đorđe Alempijević
NAGRADA ČASOPISA NEVEN
Jelisaveta Stakić, 13 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Novi Ledinci
Mentor: Dragana Jovanov
POHVALA
Milica Stašuk, 6 razred
ŠOSO „Milan Petrović“, Novi Sad
KATEGORIJA SREDNJIH ŠKOLA
PRVA NAGRADA
Petra Matijević, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
DRUGA NAGRADA
Petar Krndija, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
TREĆA NAGRADA
Jovana Despenić, 16 godina
Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma
Mentor: Anđelka Stojaković
POHVALA
Maja Njegovan, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
KATEGORIJA LIKOVNIH RADIONICA
PRVA NAGRADA
Anabela Ivanovski, 13 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
DRUGA NAGRADA
Zoja Radulović, 6 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
TREĆA NAGRADA
Marko Stamenković, 13 godina
Likovna radionica „mARTa“, Novi Sad
Mentor: Marta Kiš Buterer
POHVALA
Nika Papac, 9 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
SPISAK DECE ČIJI SU RADOVI ODABRANI ZA IZLAGANJE :
KATEGORIJA PREDŠKOLSKOG UZRASTA
Dora Maletin, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Vukašin Stanišić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Tara Drobac, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Željana Jovanović, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Anđela Gavrić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Nađa Mihajlović, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Darija Mijatović, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Iva Resanović, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Bubamara“, Novi Sad
Vaspitači: Dragana Jeković i Vesna Gajić
Nađa Knežević, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Matej Katana, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Jovana Šobić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Sofija Baliž, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Vladimir Grahovac, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Marko Anić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Milica Adžaip, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Vladimir Grahovac, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Gavrilo Karanović, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Lukija Antonić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Stefan Šobić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Iva Stojić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Cvrčak“, Petrovaradin
Vaspitači: Dragoslava Trkulja i Marijana Rakita
Lana Jurukovski, 6 godina, Odžaci
Helena Rajić, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Tijana Marković, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Darija Uzelac, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Zoran Stanić, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Andrea Pejanović, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Bojana Kulidžan, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Teodora Linjački, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Katarina Đokić, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Anđela Vešković, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Spomenak“, Novi Sad
Vaspitači: Anamarija Sremac i Nataša Marjanović
Bojana Đurđev, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Palčica“, Novi Sad
Vaspitači: Julija Vujnović i Jovana Đukin
Sonja Breberina, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Palčica“, Novi Sad
Vaspitači: Julija Vujnović i Jovana Đukin
Leona Radošević, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Palčica“, Novi Sad
Vaspitači: Julija Vujnović i Jovana Đukin
Damjan Mandić, 6 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Palčica“, Novi Sad
Vaspitači: Julija Vujnović i Jovana Đukin
Kala Jovančević, 6 godina
Vrtić: „Liliput“, Novi Sad
Vaspitač: Milana Đenadija
Isidora Ković, 6 godina
Vrtić: „Delfin“, Novi Sad
Vaspitač: Svetlana Golić
Selin Al Olbid, 6 godina
Vrtić: „Delfin“, Novi Sad
Vaspitač: Svetlana Golić
Marina Kandić, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Sandra Pribić, Milena Tomčić
Petra Ranđelović, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Sandra Pribić, Milena Tomčić
Danica Pešić, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Sandra Pribić, Milena Tomčić
Teodora Stanković, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Vesna Stamenković, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Nikolina Atanasković, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Anđela Maksimović, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Anđa Đurković, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Viktorija Vučković, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Sofia Ivanović, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Vesna Stamenković, 5 godina
Vrtić: „Poletarac“, Odžaci
Vaspitači: Milica Vojnović, Marija Dimković
Miona Kovač, 6 godina, Novi Sad
Vukoje Radulović, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Vidovdanski zvončić“, Novi Sad
Vaspitači: Nataša Džogaz i Aranka Šuštum
Ognjen Vozar, 5 godina
Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“, Vrtić: „Vidovdanski zvončić“, Novi Sad
Vaspitači: Nataša Džogaz i Aranka Šuštum
Viktor Bobaček, 6 godina
Predškolska ustanova „Kolibri“, Vrtić: Selenča, Selenča
Vaspitači: Ljudmila Čapanda, Natalija Trpka
Marek Sabo, 6 godina
Predškolska ustanova „Kolibri“, Vrtić: Selenča, Selenča
Vaspitači: Ljudmila Čapanda, Natalija Trpka
Teo Kovač, 6 godina
Predškolska ustanova „Kolibri“, Vrtić: Selenča, Selenča
Vaspitači: Ljudmila Čapanda, Natalija Trpka
Filip Častvan, 6 godina
Predškolska ustanova „Kolibri“, Vrtić: Selenča, Selenča
Vaspitači: Ljudmila Čapanda, Natalija Trpka
Dunja Nikolić, 4 godina
Predškolska ustanova „Vil“, Leskovac
Vaspitači: Jelena Zlatković
KATEGORIJA MLAĐEG ŠKOLSKOG UZRASTA
Teodora Milenković, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
Andrea Dujković, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
Mihajlo Šaula, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
Aleksa Janković, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
Anđela Stanojević, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
Luka Đurđević, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
Andrija Dujković, 9 godina
OŠ „Miloje Vasić“, Beograd
Mentor: Milena Aleksić
Timon Virag, 7 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Jana Trkulja, 10 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Leon Kujundžić, 9 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Anđela Leskovac, 10 godina
OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Ana Maoduš
Mateja Panković, 10 godina
OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Ana Maoduš
Jelena Stojkov, 4. razred
OŠ „Dubrava“, Knjaževac
Mentor: Danijela Jelenković
Miloš Vujasinović, 2. razred
OŠ „23. oktobar“, Sremski Karlovci
Mentor: Ivana Savić
Aleksandra Nikolić, 2. razred
OŠ „23. oktobar“, Sremski Karlovci
Mentor: Ivana Savić
Danilo Kovačević, 2. razred
OŠ „23. oktobar“, Sremski Karlovci
Mentor: Ivana Savić
Lazar Burgić, 2. razred
OŠ „23. oktobar“, Sremski Karlovci
Mentor: Ivana Savić
Teodor Grbić, 10 godina, Novi Sad
Magdalena Mihajlović, 4. razred
OŠ „Miloš Crnjanski“, Novi Sad
Mentor: Maja Biberdžić
Maša Pjevalica, 4. razred
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Kamenica
Mentor: Dušica Adžić
Lenka Bibić, 8 godina, Novi Sad
Vasilija Šćepanović, 9 godina, Paraćin
Leonid Tančev, 7 godina
OŠ „Sveti Kirilo i Metodija“, Kamenjar, Novi Sad
Mentor: Sanja Milivojević
Noa Vrgotić, 7 godina
OŠ „Sveti Kirilo i Metodija“, Kamenjar, Novi Sad
Mentor: Sanja Milivojević
Vukan Lekić, 4. razred
OŠ „Miloš Crnjanski“, Novi Sad
Mentor: Tatjana Duvnjak- Šrek
Miona Cincović, 4. razred
OŠ „Miloš Crnjanski“, Novi Sad
Mentor: Tatjana Duvnjak- Šrek
Aleksandar Rokvić, 3. razred
OŠ „Nikola Tesla“, Novi Sad
Mentor: Ljubica Kijac
Lena Tumara, 2. razred
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Obrenovac
Mentor: Ljiljana Janković
KATEGORIJA STARIJEG ŠKOLSKOG UZRASTA
Maja Žarković, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Andrej Pekez, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Uroš Savić, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Aleksa Ilić, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Nebojša Nikolić, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Uroš Nićetin, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Helena Stanić, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Helena Stolica, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Vukašin Đekić, 7. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Mia Baštovanović, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Maja Žarković, 7. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Anđela Plećaš, 7. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Strahinja Salatić, 7. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Milica Janković, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Nikola Jeličić, 8. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Emilija Milošević, 8. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Ana Ivković, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Petar Eraković, 5. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Vuk Malešević, 7. razred
OŠ „OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
Mentor: Katarina Maksić
Novak Toković, 14 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Kamenica
Mentor: Melita Bošnjak
Andrea Veselinović, 13 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Kamenica
Mentor: Melita Bošnjak
Magdalena Mohalek, 14 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Kamenica
Mentor: Melita Bošnjak
Nina Rikanović, 12 godina, Kragujevac
OŠ „Sveti Sava“, Kragujevac
Mentor: Đorđe Alempijević
Jelisaveta Stakić, 13 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Novi Ledinci
Mentor: Dragana Jovanov
Kalina Vukšić, 13 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Kamenica
Mentor: Dragana Jovanov
Gloria Hese, 13 godina
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Kamenica
Mentor: Dragana Jovanov
Matej Kovač, 11 godina, Novi Sad
Filip Adžić, 12 godina, Kraljevo
Đejlan Beriša, 13 godina
OŠ „Milan Rakić“, Beograd
Mentor: Nataša Vasilić
Andrea Popović, 12 godina
OŠ „Milan Rakić“, Beograd
Mentor: Nataša Vasilić
Milica Pešić, 12 godina
OŠ „Milan Rakić“, Beograd
Mentor: Nataša Vasilić
Milica Stašuk, 6. razred
ŠOSO „Milan Petrović“, Novi Sad
Mentor: Tatjana Popović
Zejna Ibralić, 8. razred
ŠOSO „Milan Petrović“, Novi Sad
Mentor: Tatjana Popović
Marija Kovač, 7. razred
ŠOSO „Milan Petrović“, Novi Sad
Mentor: Jasmina Vilić
KATEGORIJA SREDNJIH ŠKOLA
Petra Matijević, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Maja Njegovan, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Milica Šupić, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Tara Čepić, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Petar Krndija, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Iva Novaković, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Bojana Ratković, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Sofija Mladenović, 2. razred
Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad
Mentor: Dragica Radovanović
Jovana Despenić, 16 godina
Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma
Mentor: Anđelka Stojaković
Ivana lazić, 16 godina
Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma
Mentor: Anđelka Stojaković
Milica Zinaić, 17 godina, Novi Sad
KATEGORIJA LIKOVNIH RADIONICA
Anabela Ivanovski, 13 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
Andrej Đura, 5 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
Lena Radulovac, 5 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
Tara Nikolić,5 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
Marta Jotov, 11 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
Katariana Svera, 8 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
Katariana Svera, 8 godina
Atelje „Daćevac“, Vršac
Mentor: Filip Daćevac
Zoja Radulović, 6 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Anja Cvjetić, 8 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Lena Kovač, 9 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Natalija Milićević, 9 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Jana Bolić, 9 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Srna Sinadinović, 7 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Anja Spasić, 10 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Senka Simov, 7 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Ljubica Palamarević, 11 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Teodora Jaćimović, 7 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Ena Spasić, 5 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Teodora Pribilović, 10 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Nađa Ršumović, 8 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Teodora Jaćimović, 7 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Anja Spasić, 10 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Teodora Pribilović, 10 godina
Art laboratorija, Beograd
Mentor: Jelena Petrović
Marko Stamenković, 13 godina
Likovna radionica „mARTa“, Novi Sad
Mentor: Marta Kiš Buterer
Una Marić, 9 godina
Likovna radionica „mARTa“, Novi Sad
Mentor: Marta Kiš Buterer
Lena Pupovac, 13 godina
Likovna radionica „mARTa“, Novi Sad
Mentor: Marta Kiš Buterer
Teodora Dimić, 7 godina
Likovna radionica „mARTa“, Novi Sad
Mentor: Marta Kiš Buterer
Nika Papac, 9 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Mia Matković, 13 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Lana Poljaković, 14 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Lena Đurović, 6 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Sonja Perić, 9 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Vasilije Stojilkov, 9 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Mark Miković, 9 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Nastja Jozić, 10 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Hana Ahmetagić, 11 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Luka Šabić, 9 godina
Likovna radionica „EmART“, Subotica
Mentor: Emilija Grubanov Martinek
Petar Grkinić, 10 godina, Novi Sad