ЛИКОВНИ КОНКУРС НСДКЦ- РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА, НАГРАДЕ И СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ ИЗЛОЖБЕ

Loading Догађаји
  • Овај догађај је прошао.

ЛИКОВНИ КОНКУРС НСДКЦ- РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА, НАГРАДЕ И СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ ИЗЛОЖБЕ

Свечано отварање изложбе и додела награда одржаће се у петак 25. новембра 2022. од 19.00 часова у Новосадском дечијем културном центру (Радничка 20, 1. спрат).

КАТЕГОРИЈА ПРЕДШКОЛСКОГ УЗРАСТА

ПРВА НАГРАДА

Дора Малетин, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

 

ДРУГА НАГРАДА

Нађа Кнежевић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

 

ТРЕЋА НАГРАДА

Лана Јуруковски, 6 година, Оџаци

 

НАГРАДА ЧАСОПИСА МАЛИ НЕВЕН

Хелена Рајић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

 

ПОХВАЛА

Бојана Ђурђев, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство, Вртић: „Палчица“, Нови Сад

Васпитачи: Јулија Вујновић и Јована Ђукин

 

КАТЕГОРИЈА МЛАЂЕГ ШКОЛСКОГ  УЗРАСТА

 

ПРВА НАГРАДА

Теодора Миленковић, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

 

ДРУГА НАГРАДА

Тимон Вираг, 7 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

 

ТРЕЋА НАГРАДА

Анђела Лесковац, 10 година

ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Ана Маодуш

 

ПОХВАЛА

Миона Цинцовић, 4. разред

ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

Ментор: Татјана Дувњак- Шрек

 

КАТЕГОРИЈА СТАРИЈЕГ ШКОЛСКОГ  УЗРАСТА

 

ПРВА НАГРАДА

Маја Жарковић, 5 разред

ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

 

ДРУГА НАГРАДА

Новак Токовић, 14 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Мелита Бошњак

 

ТРЕЋА НАГРАДА

Нина Рикановић, 12 година

ОШ „Свети Сава“, Крагујевац

Ментор: Ђорђе Алемпијевић

 

НАГРАДА ЧАСОПИСА НЕВЕН

Јелисавета Стакић, 13 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Нови Лединци

Ментор: Драгана Јованов

 

ПОХВАЛА

Милица Сташук, 6 разред

ШОСО „Милан Петровић“, Нови Сад

 

 

КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ ШКОЛА

ПРВА НАГРАДА

Петра Матијевић, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

 

ДРУГА НАГРАДА

Петар Крндија, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

 

ТРЕЋА НАГРАДА

Јована Деспенић, 16 година

Гимназија „Стеван Пузић“, Рума

Ментор: Анђелка Стојаковић

 

ПОХВАЛА

Маја Његован, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

 

КАТЕГОРИЈА ЛИКОВНИХ РАДИОНИЦА

 

ПРВА НАГРАДА

Анабела Ивановски, 13 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

 

ДРУГА НАГРАДА

Зоја Радуловић, 6 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

 

ТРЕЋА НАГРАДА

Марко Стаменковић, 13 година

Ликовна радионица „мАРТа“, Нови Сад

Ментор: Марта Киш Бутерер

 

ПОХВАЛА

Ника Папац, 9 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

 

СПИСАК ДЕЦЕ ЧИЈИ СУ РАДОВИ ОДАБРАНИ ЗА ИЗЛАГАЊЕ :

 

КАТЕГОРИЈА ПРЕДШКОЛСКОГ УЗРАСТА

Дора Малетин, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

Вукашин Станишић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

Тара Дробац, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

Жељана Јовановић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

Анђела Гаврић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

Нађа Михајловић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

 

Дарија Мијатовић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

Ива Ресановић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Бубамара“, Нови Сад

Васпитачи: Драгана Јековић и Весна Гајић

Нађа Кнежевић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Матеј Катана, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Јована Шобић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Софија Балиж, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Владимир Граховац, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Марко Анић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Милица Аџаип, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Владимир Граховац, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Гаврило Карановић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Лукија Антонић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Стефан Шобић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Ива Стојић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Цврчак“, Петроварадин

Васпитачи: Драгослава Тркуља и Маријана Ракита

Лана Јуруковски, 6 година, Оџаци

Хелена Рајић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Тијана Марковић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Дарија Узелац, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Зоран Станић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Андреа Пејановић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Бојана Кулиџан, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Теодора Лињачки, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Катарина Ђокић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Анђела Вешковић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Споменак“, Нови Сад

Васпитачи: Анамарија Сремац и Наташа Марјановић

Бојана Ђурђев, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Палчица“, Нови Сад

Васпитачи: Јулија Вујновић и Јована Ђукин

Соња Бреберина, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Палчица“, Нови Сад

Васпитачи: Јулија Вујновић и Јована Ђукин

Леона Радошевић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Палчица“, Нови Сад

Васпитачи: Јулија Вујновић и Јована Ђукин

Дамјан Мандић, 6 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Палчица“, Нови Сад

Васпитачи: Јулија Вујновић и Јована Ђукин

 

 

Кала Јованчевић, 6 година

Вртић: „Лилипут“, Нови Сад

Васпитач: Милана Ђенадија

Исидора Ковић, 6 година

Вртић: „Делфин“, Нови Сад

Васпитач: Светлана Голић

Селин Ал Олбид, 6 година

Вртић: „Делфин“, Нови Сад

Васпитач: Светлана Голић

Марина Кандић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Сандра Прибић, Милена Томчић

Петра Ранђеловић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Сандра Прибић, Милена Томчић

Даница Пешић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Сандра Прибић, Милена Томчић

Теодора Станковић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

Весна Стаменковић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

Николина Атанасковић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

Анђела Максимовић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

Анђа Ђурковић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

Викторија Вучковић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

Софиа Ивановић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

 

Весна Стаменковић, 5 година

Вртић: „Полетарац“, Оџаци

Васпитачи: Милица Војновић, Марија Димковић

Миона Ковач, 6 година, Нови Сад

Вукоје Радуловић, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Видовдански звончић“, Нови Сад

Васпитачи: Наташа Џогаз и Аранка Шуштум

Огњен Возар, 5 година

Предшколска установа „Радосно детињство“, Вртић: „Видовдански звончић“, Нови Сад

Васпитачи: Наташа Џогаз и Аранка Шуштум

Виктор Бобачек, 6 година

Предшколска установа „Колибри“, Вртић: Селенча, Селенча

Васпитачи: Људмила Чапанда, Наталија Трпка

Марек Сабо, 6 година

Предшколска установа „Колибри“, Вртић: Селенча, Селенча

Васпитачи: Људмила Чапанда, Наталија Трпка

Тео Ковач, 6 година

Предшколска установа „Колибри“, Вртић: Селенча, Селенча

Васпитачи: Људмила Чапанда, Наталија Трпка

Филип Частван, 6 година

Предшколска установа „Колибри“, Вртић: Селенча, Селенча

Васпитачи: Људмила Чапанда, Наталија Трпка

Дуња Николић, 4 година

Предшколска установа „Вил“, Лесковац

Васпитачи: Јелена Златковић

 

КАТЕГОРИЈА МЛАЂЕГ ШКОЛСКОГ  УЗРАСТА

Теодора Миленковић, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

Андреа Дујковић, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

Михајло Шаула, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

Алекса Јанковић, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

 

Анђела Станојевић, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

Лука Ђурђевић, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

Андрија Дујковић, 9 година

ОШ „Милоје Васић“, Београд

Ментор: Милена Алексић

Тимон Вираг, 7 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Јана Тркуља, 10 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Леон Кујунџић, 9 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Анђела Лесковац, 10 година

ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Ана Маодуш

Матеја Панковић, 10 година

ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Ана Маодуш

Јелена Стојков, 4. разред

ОШ „Дубрава“, Књажевац

Ментор: Данијела Јеленковић

Милош Вујасиновић, 2. разред

ОШ „23. октобар“, Сремски Карловци

Ментор: Ивана Савић

Александра Николић, 2. разред

ОШ „23. октобар“, Сремски Карловци

Ментор: Ивана Савић

Данило Ковачевић, 2. разред

ОШ „23. октобар“, Сремски Карловци

Ментор: Ивана Савић

Лазар Бургић, 2. разред

ОШ „23. октобар“, Сремски Карловци

Ментор: Ивана Савић

Теодор Грбић, 10 година, Нови Сад

 

Магдалена Михајловић, 4. разред

ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

Ментор: Маја Биберџић

Маша Пјевалица, 4. разред

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Душица Аџић

Ленка Бибић, 8 година, Нови Сад

Василија Шћепановић, 9 година, Параћин

Леонид Танчев, 7 година

ОШ „Свети Кирило и Методија“, Камењар, Нови Сад

Ментор: Сања Миливојевић

Ноа Врготић, 7 година

ОШ „Свети Кирило и Методија“, Камењар, Нови Сад

Ментор: Сања Миливојевић

Вукан Лекић, 4. разред

ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

Ментор: Татјана Дувњак- Шрек

Миона Цинцовић, 4. разред

ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

Ментор: Татјана Дувњак- Шрек

Александар Роквић, 3. разред

ОШ „Никола Тесла“, Нови Сад

Ментор: Љубица Кијац

Лена Тумара, 2. разред

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Обреновац

Ментор: Љиљана Јанковић

 

КАТЕГОРИЈА СТАРИЈЕГ ШКОЛСКОГ  УЗРАСТА

Маја Жарковић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Андреј Пекез, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Урош Савић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Алекса Илић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

 

Небојша Николић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Урош Нићетин, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Хелена Станић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Хелена Столица, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Вукашин Ђекић, 7. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Миа Баштовановић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Маја Жарковић, 7. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Анђела Плећаш, 7. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Страхиња Салатић, 7. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Милица Јанковић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Никола Јеличић, 8. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Емилија Милошевић, 8. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Ана Ивковић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Петар Ераковић, 5. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Вук Малешевић, 7. разред

ОШ „ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: Катарина Максић

Новак Токовић, 14 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Мелита Бошњак

Андреа Веселиновић, 13 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Мелита Бошњак

Магдалена Мохалек, 14 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Мелита Бошњак

Нина Рикановић, 12 година, Крагујевац

ОШ „Свети Сава“, Крагујевац

Ментор: Ђорђе Алемпијевић

Јелисавета Стакић, 13 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Нови Лединци

Ментор: Драгана Јованов

Калина Вукшић, 13 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Драгана Јованов

Глориа Хесе, 13 година

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Драгана Јованов

Матеј Ковач, 11 година, Нови Сад

Филип Аџић, 12 година, Краљево

Ђејлан Бериша, 13 година

ОШ „Милан Ракић“, Београд

Ментор: Наташа Василић

Андреа Поповић, 12 година

ОШ „Милан Ракић“, Београд

Ментор: Наташа Василић

Милица Пешић, 12 година

ОШ „Милан Ракић“, Београд

Ментор: Наташа Василић

Милица Сташук, 6. разред

ШОСО „Милан Петровић“, Нови Сад

Ментор: Татјана Поповић

 

Зејна Ибралић, 8. разред

ШОСО „Милан Петровић“, Нови Сад

Ментор: Татјана Поповић

Марија Ковач, 7. разред

ШОСО „Милан Петровић“, Нови Сад

Ментор: Јасмина Вилић

 

КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ ШКОЛА

Петра Матијевић, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Маја Његован, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Милица Шупић, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Тара Чепић, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Петар Крндија, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Ива Новаковић, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Бојана Ратковић, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Софија Младеновић, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: Драгица Радовановић

Јована Деспенић, 16 година

Гимназија „Стеван Пузић“, Рума

Ментор: Анђелка Стојаковић

Ивана лазић, 16 година

Гимназија „Стеван Пузић“, Рума

Ментор: Анђелка Стојаковић

 

 

Милица Зинаић, 17 година, Нови Сад

 

КАТЕГОРИЈА ЛИКОВНИХ РАДИОНИЦА

 

Анабела Ивановски, 13 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

Андреј Ђура, 5 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

Лена Радуловац, 5 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

Тара Николић,5 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

Марта Јотов, 11 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

Катариана Свера, 8 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

Катариана Свера, 8 година

Атеље „Даћевац“, Вршац

Ментор: Филип Даћевац

Зоја Радуловић, 6 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Ања Цвјетић, 8 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Лена Ковач, 9 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Наталија Милићевић, 9 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Јана Болић, 9 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

 

Срна Синадиновић, 7 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Ања Спасић, 10 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Сенка Симов, 7 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Љубица Паламаревић, 11 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Теодора Јаћимовић, 7 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Ена Спасић, 5 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Теодора Прибиловић, 10 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Нађа Ршумовић, 8 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Теодора Јаћимовић, 7 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Ања Спасић, 10 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Теодора Прибиловић, 10 година

Арт лабораторија, Београд

Ментор: Јелена Петровић

Марко Стаменковић, 13 година

Ликовна радионица „мАРТа“, Нови Сад

Ментор: Марта Киш Бутерер

Уна Марић, 9 година

Ликовна радионица „мАРТа“, Нови Сад

Ментор: Марта Киш Бутерер

 

 

Лена Пуповац, 13 година

Ликовна радионица „мАРТа“, Нови Сад

Ментор: Марта Киш Бутерер

Теодора Димић, 7 година

Ликовна радионица „мАРТа“, Нови Сад

Ментор: Марта Киш Бутерер

Ника Папац, 9 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Миа Матковић, 13 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Лана Пољаковић, 14 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Лена Ђуровић, 6 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Соња Перић, 9 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Василије Стојилков, 9 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Марк Миковић, 9 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Настја Јозић, 10 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Хана Ахметагић, 11 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Лука Шабић, 9 година

Ликовна радионица „ЕмАРТ“, Суботица

Ментор: Емилија Грубанов Мартинек

Петар Гркинић, 10 година, Нови Сад

новембар 25 2022

Детаљи

Датум: 25. новембра
Време: 19:00 - 21:00
Догађај Категорије: ,

Место одржавања

Новосадски дечији културни центар

Радничка 20
Нови Сад, 21000 Srbija

+ Google Map

Телефон:

+38121521447

Посетите веб сајт места одржавања

Организатор

Новосадски дечији културни центар
Телефон: 021 521447
Email:
Website designed by: Mindmedias Studio